Reklama

W kwietniu akcja krwiodawstwa w Hucie Komorowskiej. Trwają zapisy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay.com

W kwietniu akcja krwiodawstwa w Hucie Komorowskiej. Trwają zapisy - Zdjęcie główne

Początkiem kwietnia do Huty Komorowskiej przyjedzie krwiobus. Będzie można oddać krew. | foto Pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 3 kwietnia w godzinach 9-12 na parkingu przy kościele w Hucie Komorowskiej będzie można oddać krew. Osoby, które postanowią podzielić się darem życia, jakim jest krew, otrzymają od Nadleśnictwa w Nowej Dębie sadzonkę drzewa lub krzewu i słodki upominek. Trwają zapisy.

O zbiórce krwi w Hucie Komorowskiej poinformował w swoich mediach społecznościowych ks. Daniel Koryciński, animator misyjny.

- Każdy, kto tego dnia będzie zapisany i przyjdzie do punktu oddania krwi, otrzyma od Nadleśnictwa Nowa Dęba sadzonkę pięknego drzewa lub krzewu. Słodki upominek w pakiecie

- zachęca do udziału w zbiórce ks. Koryciński.

Stan krwi na dzień 23 lutego:

Źródło: RCKiK Rzeszów

Zapisy trwają do 25 marca. Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z księdzem Danielem. Możliwy kontakt telefoniczny i sms-owy (tel. 667 339 673), poprzez aplikację messenger lub osobiście w zakrystii w kościele.

Na Facebooku zostało również utworzone wydarzenie z akcji krwiodawstwa > LINK TUTAJ <

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy