Reklama

Nowy szef kolbuszowskiej policji. Komendant Stanisław Babula przechodzi na emeryturę [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzisiaj (22 lutego) przedstawiciele policji, włodarze powiatu kolbuszowskiego oraz przedstawiciele współpracujących z policją instytucji pożegnali przechodzącego na emeryturę komendanta Stanisława Babulę. Inspektor sprawował tę funkcję przez blisko 11 lat.

- Ten dzień jest dla mnie dniem szczególnym. Te 31 lat, 7 miesięcy i 6 dni w mundurze przyniosły mi pełną satysfakcję

- mówił we wtorek, 22 lutego, Stanisław Babula. 

Stanowisko komendanta KPP w Kolbuszowej objął nadkomisarz Adam Mielnicki. Wcześniej był on pierwszym zastępca komendanta w Mielcu.

- Pragnę bardzo podziękować za obdarzenie mnie zaufaniem. Powierzenie mi funkcji komendanta w Kolbuszowej jest dla mnie ogromnym wyzwaniem i niezwykle ważnym etapem pracy zawodowej. Służbę będę pełnił odpowiedzialnie i rozważnie, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu kolbuszowskiego - mówił nowy szef kolbuszowskich policjantów. 

Zapewnił on także, że z powierzonych obowiązków będzie wywiązywać się starannie i sumiennie, z dużym zaangażowaniem.

- Powierzenie mi funkcji komendanta traktuje jako duże wyróżnienie i zaszczyt. Deklaruję chęć współpracy, chciałbym, abyśmy wspólnie dbali o bezpieczeństwo mieszkańców. Będę przełożonym dostępnym, wymagającym, doceniającym wysiłki, starania, dbającym o dyscyplinę służbową i dobre imię. Jestem z funkcjonariuszami i zawsze będę dbał o dobry wizerunek policji - dodał komendant Adam Mielnicki.

Na zdjęciu nadkomisarz Adam Mielnicki, który objął stanowisko komendanta KPP w Kolbuszowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE