Reklama

Reklama

W Kolbuszowej, o zasłużonych kobietach na przełomie stu lat, opowie Kolbuszowskie Koło Kobiet oraz Andrzej Wesołowski

Opublikowano: pt, 13 kwi 2018 11:10
Autor:

W Kolbuszowej, o zasłużonych kobietach na przełomie stu lat, opowie Kolbuszowskie Koło Kobiet oraz Andrzej Wesołowski  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kobieta w setną rocznicę odzyskania Niepodległości - to temat wydarzenia, które zorganizowane zostanie w niedzielę, 15 kwietnia, w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej. Rozpoczęcie o godz. 15. Wstęp wolny.

Reklama

Podczas spotkania, Kolbuszowskie Koło Kobiet, przedstawi prezentację poświęconą działalności kobiet z terenu miasta i gminy Kolbuszowa na przełomie lat 1918 - 2018. Będzie ona przeplatana piosenkami, śpiewanymi przez panie z KKK.

Publiczności zaprezentują się także panie z kół gospodyń wiejskich z Nowej Wsi, Domatkowa, Kupna, Weryni, Przedborza oraz Widełki. Wystąpi także Zespół Górniacy z Kolbuszowej Górnej oraz Ziemia Podkarpacka z Kolbuszowej.

Na koniec, Andrzej Wesołowski, lokalny historyk i regionalista, przedstawi sylwetki dwóch zasłużonych kobiet z terenu naszego powiatu.

Organizatorem imprezy jest Kolbuszowskie Koło Kobiet oraz Zarządy Osiedli Nr 1, 2 i 3 w Kolbuszowej.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.