Reklama

W Kolbuszowej, o zasłużonych kobietach na przełomie stu lat, opowie Kolbuszowskie Koło Kobiet oraz Andrzej Wesołowski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W Kolbuszowej, o zasłużonych kobietach na przełomie stu lat, opowie Kolbuszowskie Koło Kobiet oraz Andrzej Wesołowski - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kobieta w setną rocznicę odzyskania Niepodległości - to temat wydarzenia, które zorganizowane zostanie w niedzielę, 15 kwietnia, w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej. Rozpoczęcie o godz. 15. Wstęp wolny.

Podczas spotkania, Kolbuszowskie Koło Kobiet, przedstawi prezentację poświęconą działalności kobiet z terenu miasta i gminy Kolbuszowa na przełomie lat 1918 - 2018. Będzie ona przeplatana piosenkami, śpiewanymi przez panie z KKK.

Publiczności zaprezentują się także panie z kół gospodyń wiejskich z Nowej Wsi, Domatkowa, Kupna, Weryni, Przedborza oraz Widełki. Wystąpi także Zespół Górniacy z Kolbuszowej Górnej oraz Ziemia Podkarpacka z Kolbuszowej.

Na koniec, Andrzej Wesołowski, lokalny historyk i regionalista, przedstawi sylwetki dwóch zasłużonych kobiet z terenu naszego powiatu.

Organizatorem imprezy jest Kolbuszowskie Koło Kobiet oraz Zarządy Osiedli Nr 1, 2 i 3 w Kolbuszowej.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE