Reklama

W klimacie świąt

Opublikowano:
Autor:

W klimacie świąt - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Maluchy z Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej wzięły udział w warsztatach florystycznych. Tematem zajęć były kompozycje świąteczne.

Dzieciaki pod okiem pani Magdaleny Mazurek z Kwiaciarni „Magnolia” przygotowały stroiki świąteczne. Zapoznały się z nazwami kwiatów, traw i innych elementów dekoracyjnych. Florystka zademonstrowała „Zeberkom” sposób wykonania stroika. Jeden z nich, zrobiony wspólnymi siłami został przeznaczony na kiermasz świąteczny organizowany tradycyjnie przez Radę Rodziców Przedszkola. - Zajęcia okazały się niezwykle atrakcyjne dla przedszkolaków, które z niesamowitym zapałem tworzyły swoje kwiatowe dzieła, ćwicząc przy tym paluszki, utrwalając nazwy kolorów i poznając tradycje związane ze zbliżającym się adwentem – podsumowuje Aneta Konefał, dyrektor placówki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE