Reklama

W galeriach handlowych nie było żadnych zakażeń koronawirusem

Opublikowano:
Autor:

W galeriach handlowych nie było żadnych zakażeń koronawirusem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z Robertem Wróblem, dyrektorem do spraw marketingu w Centrum Kulturalno - Handlowym „Millenium Hall” w Rzeszowie, rozmawiamy o ograniczeniu handlu w galeriach handlowych i wyzwaniach, jakie politycy zamykający możliwość handlu, stawiają przed branżą.

Rafał Bolanowski: Ta decyzja była konsultowana z branżą? Wiedzieli Państwo co was czeka?


Robert Wróbel: Niestety na konsultacje z udziałem szerokiego przedstawicielstwa branży zabrakło czasu. Po wiosennym lockdownie było go wystarczająco dużo  na przeprowadzenie konsultacji i przygotowanie naszego sektora na drugą falę skutków pandemii. 


RB: Z czego taki stan rzeczy wynika - z nieodpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w galeriach czy  zwykłego „widzimisię" rządzących? 


RW: Trudno dyskutować na temat logiki niektórych decyzji związanych  z obostrzeniami, biorąc pod uwagę chociażby statystki pokazujące miejsca z największą ilością zakażeń i w ślad za tym porównując pod tym względem miejsca i obiekty, które swoje działalności mogą prowadzić lub nie. Nam przede wszystkim najbardziej zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie  wszystkich osób odwiedzających Millenium Hall. Dołożyliśmy wszelkich starań i wprowadziliśmy wiele procedur aby przebywanie w obiekcie było bezpieczne. Rozwiązania te od maja generują szereg kosztów, których żadne wcześniejsze budżety nie przewidywały. Millenium Hall posiada bardzo przestronne pasaże, które umożliwiają zachowanie bezpiecznego dystansu klientów a dodatkowo w sposób ciągły wymieniane jest powietrze zapewniając dostęp świeżego poprzez system filtrów eliminujących zanieczyszczenia i wirusy. Paradoksalnie przebywanie na naszych pasażach praktycznie  może okazać się bezpieczniejsze od pobytu na zewnątrz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE