Reklama

W czwartek znów utrudnienia na ul. Handlowej w Kolbuszowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miejski w Kolbuszowej

W czwartek znów utrudnienia na ul. Handlowej w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

foto Urząd Miejski w Kolbuszowej

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W najbliższy czwartek (30 września) na ulicy Handlowej w Kolbuszowej ma zostać wykonany kolejny etap robót. W tym okresie występować będą czasowe utrudnienia związane z dojazdem do przedsiębiorstw i instytucji położonych po obu stronach drogi.

Wykonawca realizowanych od kilku miesięcy prac, firma Eurovia Polska S.A. tego dnia planuje wykonywać roboty związane z układaniem na całej szerokości jezdni warstw konstrukcyjnych nawierzchni drogi (górnej warstwy podbudowy z kruszywa oraz warstwy wiążącej nawierzchni asfaltowej).

ZOBACZ TAKŻE: Nowa Dęba: Wpadł w szał. Podczas imprezy złamał koledze nogę

Roboty te będą prowadzone w systemie „połówkowym”, czyli zajęcie pod roboty jednego pasa ruchu z dopuszczeniem ruchu jednokierunkowego na drugim pasie.

- W tym okresie występować będą czasowe utrudnienia związane z dojazdem do przedsiębiorstw i instytucji położonych po prawej i lewej stronie ulicy Handlowej.  W związku z powyższym prosimy o bezwzględne przestrzeganie ruchu jednokierunkowego (od ul. Towarowej w stronę ul. Wiktora) oraz korzystanie z objazdów 

- apelują kolbuszowscy urzędnicy.

Jak dodają przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, utrudnienia będą likwidowane wraz z postępem robót. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin wykonania wyżej wymienionych robót może ulec zmianie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy