Reklama

W Cmolasie obok basenu powstanie siłownia. Kiedy będzie można z niej skorzystać?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

W Cmolasie obok basenu powstanie siłownia. Kiedy będzie można z niej skorzystać? - Zdjęcie główne

W Cmolasie powstanie siłownia. | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Możliwe, że już pod koniec tego roku wszyscy chętni będą mogli skorzystać z siłowni, która będzie znajdować się przy basenie w Cmolasie. Czy prace już ruszył?

Gmina Cmolas szukała wykonawcy, który zechce podjąć się prac związanych z budową siłowni wewnętrznej w Cmolas, obok krytej pływalni. Duża inwestycja pochłonąć ma prawie miliony złotych. 

Do przetargu przystąpiło trzy firmy. Zakłąd z Nika zaoferował 1 842 540 zł brutto za wykonanie siłowni. Z kolei firma z Cmolasu zaproponowała nieco mniej, bo 1 823 500,20 zł brutto i to ona zajmie się budową obiektu.

Najwięcej, bo ponad 2,5 miliona złotych brutto zaoferowała firma z Rzeszowa. 

Jak udało nam się dowiedzieć, umowa z wykonawcą została podpisana przez cmolaski urząd, ale prace jeszcze nie ruszyły. 

Na siłowni mają znaleźć się sprzęty do ćwiczeń, m.in. bieżnia, zestaw hantli czy inne specjalistyczne wyposażenie. Dodatkowo siłownia wyposażona ma być we własną niezależną łazienkę. Siłownia znajdować ma się w budynku OWiR w Cmolasie, który będzie rozbudowany. 

- W końcu coś dla nas. Jak siłownia powstanie w Cmolasie i będzie z prawdziwego zdarzenia, a nie byle jaka, to myślę, że nieopędzoną się od klientów. Zobaczymy jeszcze, jakie będą ceny 

- mówi mieszkaniec Cmolasu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy