Reklama

Uwaga na fałszywe stówki

Opublikowano:
Autor:

Uwaga na fałszywe stówki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sklepie w Zarębkach pojawiło się ogłoszenie na drzwiach z informacją o wprowadzeniu do obiegu fałszywych banknotów.

O sytuacji powiadomiła Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Jak czytamy w informacji przesłanej przez naszego Czytelnika, dotyczy to fałszywych banknotów 100 zł. -  Proszę o zwracanie uwagi na przyjmowane banknoty, zostaliśmy poinformowani, że w wielu sklepach na Podkarpaciu zostały takie banknoty wprowadzone - czytamy.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z kolbuszowską policją. Jak powiedziała nam kom. Jolanta Skubisz Tęcza, rzecznik prasowa KPP w Kolbuszowej, policja nie otrzymała zgłoszeń w sprawie fałszywych pieniędzy. 

Przedstawicielka policji dodała również, że w maju tego roku jedna osoba w Kolbuszowej zapłaciła za zakupy fałszywym banknotem. Miało to miejsce na placu targowym.

Policja podała również numer banknotów, które są podrabiane:
B 3161828, rok emisji 1994, nie posiadają również znaku wodnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE