Reklama

Uwaga mieszkańcy Niwisk i Trześni

Opublikowano: sob, 9 maj 2020 21:50
Autor:

Uwaga mieszkańcy Niwisk i Trześni  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakład Usług Komunalnych w Niwiskach informuje mieszkańców wsi Niwiska i Trześń korzystających z wodociągów i kanalizacji, że ze względu na epidemię koronawirusa w maju inkasenci ZUK nie będą odczytywać wodomierzy i wystawiać faktur bezpośrednio u odbiorców usług.

- W związku z tym osoby korzystające z naszych usług proszone są o odczytanie wskazań wodomierza i przekazanie aktualnego stanu telefonicznie do Zakładu Usług Komunalnych na nr tel. 17 2279 383, 609 101 725,  609 101 715 w terminie do 15 maj

- proszą przedstawiciele ZUK.

Po tej dacie faktury za zużytą wodę i odprowadzone ścieki wystawiane będą przez ZUK na podstawie średniego zużycia wody i dostarczonych ścieków w okresie ostatnich sześciu miesięcy, w których dokonano odczytu.

Wystawione faktury dostarczone będą przez pracowników ZUK w Niwiskach lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.