Reklama

Utalentowana tenisistka MKT Stalowa Wola, Oliwia Sybicka, wygrała kolejny mocny turniej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Utalentowana tenisistka MKT Stalowa Wola, Oliwia Sybicka, wygrała kolejny mocny turniej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Oliwia Sybicka z Kolbuszowej tym razem zwyciężyła w Bielsku-Białej.

9-letnia młoda kolbuszowianka 2 grudnia pokazała się w zawodach Head Cup Tenis10 organizowanych przez klub BKT Advantage. Oliwia zagrała w kategorii zielonej (rocznik 2008 i młodsi). - Rozlosowano dwie grupy trzyosobowe – wspominała Agnieszka Wilk-Sybicka, mama Oliwii.

W grupie nasza tenisistka wygrała oba mecze w dwóch setach (4:0, 4:0). Najpierw rozbiła reprezentantkę miejscowego klubu, a potem rywalkę z SCT Pszczyna. W finale spotkały się zwyciężczynie poszczególnych grup. W meczu decydującym o tym, kto zgarnie główne trofeum, Oliwia pokonała tenisistkę UKT Yonex Trzebinia 2:0 (4:0, 4:3). W Bielsku-Białej zmagała się z chorobą. 

- Mimo przeziębienia i męczącego kaszlu podczas gry finałowej Oliwia  pierwszy set szybko rozstrzygnęła na swoją korzyść. W drugim gra toczyła się bardzo długo, gemy przeciągały się, a Oliwia dostosowała się do gry przeciwniczki, co tym bardziej zabierało jej siły – podkreślała Wilk-Sybicka. Nasza tenisistka popisała się jednak skuteczną walką do samego końca. - Mimo trudnych momentów nie odpuszczała. Waleczność to jej znak rozpoznawczy – cieszy się jej mama. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE