Reklama

Usunąć do zera

Opublikowano: wt, 26 wrz 2017 05:00
Autor:

Usunąć do zera - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przy ulicy Krzaklewskiego od ponad miesiąca nie ma już koszy na odpady selektywne. Radny Grzegorz Partyka wyszedł z propozycją, aby pójść o krok dalej i przenieść także pojemniki przeznaczone na odzież. Co na to burmistrz?

Przypomnijmy, że 10 sierpnia, zgodnie z decyzją włodarza gminy, punkty selektywnej zbiórki odpadów przy ulicy Krzaklewskiego i Polnej zostały zlikwidowane. Powodem ich usunięcia były nagminnie występujące w ostatnim czasie przypadki podrzucania pod kontenery worków pełnych śmieci.

Potrzebna tabliczka
Problem jednak w tym, że w obu tych miejscach w dalszym ciągu stoją kosze przeznaczone na odzież. Co jakiś czas obok nich lub za nimi ustawiane są worki ze śmieciami. - Moje pytanie jest takie, czy tych kontenerów też nie moglibyśmy usunąć, na przykład stawiając je przy naszym Zakładzie Usług Komunalnych? - zastanawiał się na ostatniej sesji (31 sierpnia) Grzegorz Partyka. Radny zaproponował też, aby w miejscach, gdzie kosze zostały zlikwidowane, ustawić odpowiednie tablice informujące, gdzie można oddać śmieci. - Co niektórzy dopytują, gdzie to mogą wywozić - mówił samorządowiec. 

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    ferdżi

    Będzie dzikie wysypisko śmieci...