Reklama

Urzędnicy zajmują nam miejsca

Opublikowano:
Autor:

Urzędnicy zajmują nam miejsca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do naszej redakcji zgłosiła się rozżalona Czytelniczka, która nie mogła znaleźć miejsca na parkingu przy Urzędzie Gminy w Raniżowie. Jej zdaniem to urzędnicy zajmują większość miejsc przed budynkiem.

– Jestem z gminy Raniżów i kiedy jadę coś załatwić w urzędzie, mam spory problem. Tam nie można w ogóle zaparkować. Samochody stoją, ale urzędników – powiedziała nam w rozmowie telefonicznej (10 czerwca) mieszkanka gminy. Sprawie postanowiliśmy się przyjrzeć.

Mają swój parking
Jak powiedziała nasza Czytelniczka, to gminni urzędnicy zajmują większość miejsc przed urzędem. – Łatwo to zauważyć, bo o wpół do czwartej ten parking jest już pusty – przekonywała kobieta. –urzędnicy swój parking mają z tyłu za urzędem gminy. Tam jest zaparkowanych codziennie cztery, pięć, góra sześć samochodów, więcej nie. Większość ich aut stoi im „przed nosem” – stwierdziła kobieta.

Więcej w Korso nr 24/15.06.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE