Reklama

Urzędnicy robią tyle, ile muszą

Opublikowano:
Autor:

Urzędnicy robią tyle, ile muszą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prześwietliliśmy informacje, jakimi z mieszkańcami dzielą się nasi urzędnicy. Na tapetę wzięliśmy rady gmin. Czego dowiemy się o pracy samorządowców, nie wychodząc z domu? Które gminy podają „na tacy” wszystkie informacje, a które tylko wymagane minimum?

Dwa lata temu spośród naszych sąsiadów, znajomych czy już działających samorządowców wybraliśmy radnych. To właśnie oni podejmują za nas decyzje, podnosząc rękę na sesji. Jak wygląda ich praca? O tym możemy się przekonać, biorąc udział w obradach rady powiatu, miasta czy gminy. Na takie spotkania może przyjść każdy. Nikt nie może go z sali wyprosić. - Uczestniczenie w sesjach rad gmin, posiedzeniach komisji i zebraniach wiejskich jest obywatelskim prawem i przywilejem, którego nikt nie może nam zabronić – zaznaczają przedstawiciele warszawskiej Fundacji im. Stefana Batorego, której celem jest m.in. Wspieranie rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego.

Więcej w 44 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE