Reklama

Urząd w Cmolasie wyda 200 tysięcy złotych. Na co?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Urząd w Cmolasie wyda 200 tysięcy złotych. Na co? - Zdjęcie główne

foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Plac zabaw w Jagodniku zostanie rozbudowany. Z kolei w Trzęsówce powstanie siłownia zewnętrzna.

Gmina Cmolas ogłosiła przetarg na modernizację i rozbudowę placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Jagodniku". Na ten cen zabezpieczyła ponad 240 tys. zł. Do podjęcia się prac zgłosiły się trzy firmy. Cmolaski urząd wybrał przedsiębiorstwo z Wrocławia, które wykona pracę za 159 717,23 zł.

Urząd ogłosił także przetarg na budowę siłowni zewnętrznej przy Szkole Podstawowej w Trzęsówce. Na ten cel miało pójść 70 tys. zł. Do przetargu przystąpiło aż siedem firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma z Torunia na kwotę 48 tys. zł. To ona zajmie się budową siłowni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy