Reklama

Urząd Gminy Cmolas zostanie wyremontowany i rozbudowany. GOPS będzie miał nową siedzibę. Gdzie?

Opublikowano: pon, 14 sty 2019 10:05
Autor:

Urząd Gminy Cmolas zostanie wyremontowany i rozbudowany. GOPS będzie miał nową siedzibę. Gdzie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W budynku zostanie zamontowana m.in. nowa stolarka okienna i drzwiowa oraz nastąpi rozbudowa pomieszczeń gospodarczych.

Ponadto zaplanowano remonty wewnętrzne, sanitarne oraz instalacji wody zimnej i ciepłej. Jak informuje Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, urząd chce wyremontować cześć budynku na parterze (dawny sklep). Gmina kupiła pomieszczenia od Gminnej Spółdzielni. Jak zaznaczył włodarz, mają tam powstać pokoje dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Na ten cel gmina przeznaczyła prawie 150 tys. zł. Zgłosiło się aż 16 oferentów, chcących podjąć się pracy. Ceny wahają się między 135 tys. brutto do nawet 206 tys. brutto.

Cmolaski urząd nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, która firma podejmie się remontu. Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.