Reklama

Ulicę Kasztanową w Kolbuszowej czeka remont. Kiedy? [MAPA]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay.com

Ulicę Kasztanową w Kolbuszowej czeka remont. Kiedy? [MAPA] - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe. | foto Pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na początku tygodnia (w poniedziałek 25 kwietnia) w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej, złożono podpisy pod umową z wykonawcami wyłonionymi w przetargu. Magistrat planuje przebudowę trzech dróg gminnych. Wśród nich jest ul. Kasztanowa.

Firma budowlana przygotowuje się do przebudowy drogi gminnej ulicy Kasztanowej w Kolbuszowej. Jest to "ulica ślepa", która stanowi dojazd do domów jednorodzinnych. W ramach prac wykonane zostanie korytowanie na całej szerokości projektowanej jezdni, obramowanie jej krawężnikiem oraz wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego.

 

Zaprojektowano również niewielki plac do zawracania. Wartość zadania to ponad 129 tys. zł, a wykonawcą jest konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno Drogowego M-Via Sp. z o.o.  i Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "Bruk-Mar".

 

O start inwestycji pytamy Jan Zubę, burmistrza Kolbuszowej - Prace powinny rozpocząć się w maju - informuje włodarz. - Powinny zakończyć się w ciągu 120 dni od podpisania umowy - dodaje.

Wykonawca ma w sumie 150 dni, ale na roboty budowlane przewidziane jest 120 dni, ponieważ ostatnie 30 dni przeznaczone są na odbiory i płatność końcową, aby zamknąć inwestycje. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy