Od samego rana na szkolnych korytarzach i dziedzińcu czuć było radosne poruszenie. Po dziesięciu miesiącach intensywnej nauki, zdobywania wiedzy teoretycznej, licznych praktyk zawodowych oraz pracy na poligonach doświadczalnych, przyszedł czas na zebranie zasłużonych plonów.
Głównym i najbardziej podniosłym punktem uroczystości było nagrodzenie tych uczniów technikum oraz szkoły branżowej, którzy w mijającym roku szkolnym wykazali się największym zaangażowaniem. Dyrekcja wraz z wychowawcami z dumą wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz dyplomy dla najzdolniejszej młodzieży.
Podczas oficjalnej części akademii do zgromadzonych zwrócił się dyrektor Zbigniew Bogacz, składając serdeczne podziękowania całemu gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi za trud włożony w edukację i codzienne funkcjonowanie szkoły.
Szczególne słowa uznania skierowano jednak do samych uczniów. Gratulując im uzyskanych wyników i awansu do kolejnych klas.
Po zakończeniu wspólnego apelu uczniowie rozeszli się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami, by odebrać upragnione świadectwa.
Wszystkim absolwentom, uczniom oraz nauczycielom ZSAE w Weryni życzymy wspaniałego, słonecznego i bezpiecznego urlopu!
Komentarze (0)