Reklama

Uczniowie z Majdanu Królewskiego pojechali na otwarcie wystawy o kardynale Kozłowieckim

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie z Majdanu Królewskiego pojechali na otwarcie wystawy o kardynale Kozłowieckim  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 40 - osobowa grupa uczniów i nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Majdanie Królewskim reprezentowała gminę w Sejmie RP podczas otwarcia wystawy o ks. kardynale Adamie Kozłowieckim.

Uczestnicy wycieczki zostali też oprowadzeni po kompleksie pomieszczeń Sejmu i Senatu, mogli obserwować na żywo obrady Sejmu, spotkali wiele osób znanych im tylko z przekazów telewizyjnych.

Po wizycie w Sejmie uczniowie zobaczyli też Pałac Prezydencki, Starówkę, Stadion Narodowy, Pomnik Małego Powstańca i wiele innych ciekawych miejsc naszej stolicy. Ostatnią atrakcją wycieczki był pyszny obiad.

Wyjazd do Warszawy był nagrodą dla dzieci za wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły. - Wszyscy, i dzieci , i nauczyciele, wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni, obdarowani pamiątkowymi gadżetami i bogatsi o niezapomniane przeżycia i wspomnienia - mówi Marta Godek, dyrektor PSP w Majdanie Królewskim.  - Długo będą wspominać ten dzień, a podczas telewizyjnych transmisji z Sejmu będą mogli z dumą mówić: "Byłem tam, widziałem na własne oczy". To bardzo cenne i dowartościowujące doświadczenie - dodaje.

Uczestnicy wycieczki zostali oprowadzeni po kompleksie pomieszczeń Sejmu i Senatu, mogli obserwować na żywo obrady Sejmu. Spotkali się m.in.z posłem Zbigniewem Chmielowcem.

Więcej w aktualnym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE