Reklama

Ucieczka od samotności

Opublikowano:
Autor:

Ucieczka od samotności - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wyniki najnowszych badań są przerażające – prawie co piąty dorosły Polak boryka się z obsesyjną potrzebą pracy. Chęć stabilizacji finansowej i spełnienia zawodowego zdominowała życie współczesnych ludzi. Psychologowie alarmują – pracoholizm to tak naprawdę forma ucieczki od samotności, jednego z głównych problemów XXI wieku.

Beata to młoda kobieta sukcesu. Po trzydziestce, z podwójnym tytułem magistra, teczką certyfikatów potwierdzających ukończone szkolenia i …. bez życia prywatnego. Jak tłumaczy, na razie nie ma na to czasu. Ten w całości pochłania jej praca. - Czy jest mi źle? - powtarza moje pytanie. - Nie, nie mam prawa narzekać. Mam pracę, dzięki której się realizuję, rozwijam i spełniam. Tylu moich znajomych jest na bezrobociu albo wyjechało za granicę, by tam harować na zmywaku. Mnie się udało. A to, że czasem zostaję po godzinach, to już moja sprawa. Nikt mnie do tego nie zmusza, po prostu chcę, jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. No i też zależy mi, żeby szef był ze mnie zadowolony – wyjaśnia kobieta.

Więcej w 32 numerze Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE