Reklama

Tysiące złotych na remont najstarszej części budynku SP 2 w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej czas wakacji przeznacza na intensywne prace. Trwa remont najstarszej części budynku.

W najstarszej części budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej rozpoczęły się prace polegające na modernizacji pomieszczeń. Roboty budowlane obejmują sześć sal lekcyjnych, pokój sprzątaczek, gabinet medycyny szkolnej oraz częściowo przylegający do nich korytarz.

 

- W ramach modernizacji wykonywane są roboty wykończeniowe, instalacje centralnego ogrzewania oraz instalacje elektryczne. We wszystkich salach lekcyjnych zaplanowano wymianę drzwi, grzejników żeliwnych na grzejniki dwupłytowe, wymianę zniszczonych posadzek, remont ścian i sufitów. Ponadto w jednej z sal lekcyjnych wymienione zostaną okna

- wyliczają kolbuszowscy urzędnicy. Konieczne jest również przedłużenie pionu centralnego ogrzewania z gabinetu medycyny szkolnej do pokoju sprzątaczek- w obu pomieszczeniach zamontowane zostaną nowe grzejniki. Planuje się także przebudowę instalacji elektrycznych, w tym montaż opraw oświetleniowych LED na sufitach.

Wykonawcą inwestycji jest firma Krisbud z Domatkowa, a wartość prowadzonych prac wynosi ok. 280 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy