Reklama

Tysiące na sport

Opublikowano:
Autor:

Tysiące na sport - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 84 tysiące złotych – dokładnie tyle gmina dołoży w tym roku czterem organizacjom, aby te mogły stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi sportu. Kto i ile złotych dotacji otrzymał?

Wójt gminy rozstrzygnął otwarty konkurs ofert, których celem jest realizacja zadania własnego gminy Majdan Królewski polegającego na tworzeniu warunków sprzyjających rozwojowi sportu w gminie w roku 2017. Dofinansowanie zostało udzielone w formie dotacji celowej czterem podmiotom.

Pieniądze trafią na realizację zadania pod nazwą "Tworzenie warunków sprzyjających: uprawianiu sportu, poprawie kondycji fizycznej i zdrowia psychicznego, promocji sportu i aktywnego stylu życia, umożliwieniu dostępu do różnorodnych form aktywności sportowej". W ramach dotacji kluby będą brały udział w rozgrywkach ligowych OZPN oraz organizowały treningi i szkolenia sportowe dla dzieci i młodzieży.

Więcej w 12 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE