Reklama

Tylko zaszczepione dzieci będą mieć przywileje

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Tylko zaszczepione dzieci będą mieć przywileje - Zdjęcie główne

foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapewnił ostatnio, że zaszczepione dzieci i młodzież mogą liczyć na przywileje. W grę wchodzi uczestnictwo w nauce w trybie stacjonarnym.

Adam Niedzielski, podczas ostatnich wypowiedzi medialnych, zapewniał, że zaszczepione dzieci i młodzież będą mogły korzystać z nauki stacjonarnej, w rozpoczynającym się za niespełna miesiąc, nowym roku szkolnym. Opinia publiczna grzmi i zarzuca ministerstwu segregację społeczną. 

- Mówimy o poziomie 25 proc. populacji. W porównaniu z innymi grupami wiekowymi to mało, ale możliwość szczepienia nastolatków została późno wprowadzona z uwagi na konieczność przeprowadzenia badań przez koncern Pfizer/Biontech. Liczymy, że szczepienia przyspieszą pod koniec wakacji. Rozważamy, czy podobne rozwiązanie jak w przypadku zakładów pracy nie byłoby racjonalne, czyli szkoły o wysokim poziomie zaszczepienia byłyby zwolnione z obowiązku nauki zdalnej czy hybrydowej

- mówił Minister Zdrowia.

Tymczasem znaczna część społeczeństwa podnosi larum, zarzucając Niedzielskiemu segregację społeczeństwa. Powołują się na (...)   CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy