Reklama

Tyle zarobili druhowie OSP z powiatu kolbuszowskiego za udział w akcjach w 2021 roku [RAPORT]

Opublikowano: pt, 1 kwi 2022 16:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 108 tys. złotych - tyle pieniędzy trafiło w 2021 roku do strażaków ochotników z powiatu kolbuszowskiego. Ile ekwiwalentu otrzymały za akcje w ubiegłym roku poszczególne jednostki OSP? Te dane sprawdzisz w naszym raporcie.

Ekwiwalent wypłacały im gminy ze swoich budżetów. Pieniądze przyznawano za udział w szkoleniach oraz akcjach ratowniczych. Trafiały one do rąk strażaków na ich wydatki, ale również część druhów decydowała o ich przeznaczeniu na doposażenie jednostki OSP. 

O tym, ile strażacy ochotnicy otrzymują za godzinę udziału w szkoleniu lub akcji, decydują radni. W większości gmin stawki zmieniono w tym roku. Od teraz druhowie mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie za swoją często nieocenioną pomoc.

Należy zaznaczyć, że w raporcie nie znalazły się wszystkie jednostki z terenu powiatu kolbuszowskiego. Te, które złożyły wnioski o wypłatę pod koniec roku, otrzymały ekwiwalenty już w 2022 roku, stąd nie są ujęte w naszym zestawieniu.

Dokładne kwoty, które otrzymały jednostki OSP z powiatu kolbuszowskiego, znajdziecie w galerii zdjęć powyżej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy