Reklama

Tygodniowa kronika policyjna 28/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodniowa kronika policyjna 28/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nad jakimi sprawami pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej?

Źle wymierzył
W środę (5 lipca) około godz. 6.30 policjanci pracowali w Kosowach. Kierujący iveco nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył jadącego przed nim hyundaia. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Sarna na "dziewiątce"
Tego samego dnia (5 lipca) tuż przed godz. 7 na drogę krajową nr 9 w Komorowie wtargnęła sarna. Zwierzę zderzyło się z nadjeżdżającą skodą.

Ukarany właściciel
W środę (5 lipca) około godz. 19.30 funkcjonariusze interweniowali w Hucie Komorowskiej. Na jezdnię, wprost pod nadjeżdżające audi, wbiegł pies. Policjanci ustalili właściciela czworonoga i ukarali go mandatem za brak środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.

Mandat dla iveco
Godzinę później (5 lipca, około godz. 20.30) policjanci pracowali już w Siedlance. Kierowca iveco nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w peugeota, który akurat skręcał w lewo. W wyniku tego zderzenia obydwa samochody wjechały do rowu. Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów. Sprawca, czyli kierowca iveco, został ukarany mandatem.

Informacje przekazała asp. Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej.

Więcej w 28 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE