Reklama

Twarde dowody niewinności

Opublikowano:
Autor:

Twarde dowody niewinności - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie brak kompetencji pielęgniarek, a ludzka złośliwość, jak się okazuje, dała się we znaki pracownicom ośrodka zdrowia w Lipnicy. Wracamy do tematu lipnickiej lecznicy, by przedstawić wersję wydarzeń drugiej strony.

W ubiegłym tygodniu opisywaliśmy, sytuację ośrodka zdrowia w Lipnicy, który, jak nas Państwo informowaliście, miał 6 września stać pusty. Odebraliśmy kilka telefonów od zaniepokojonych i rozżalonych mieszkańców wsi, narzekających na niekompetencję pielęgniarki. Ta 6 września miała zostawić chorych w ośrodku bez opieki, na prawie cały dzień. Sprawę próbowaliśmy rozstrzygnąć, telefonując do Zbigniewa Strzelczyka, dyrektora SP ZOZ oraz do Małgorzaty Płudowskiej, naczelnej pielęgniarki SP ZOZ. Nasz pierwszy rozmówca stwierdził, że o sytuacji, do której miało dojść, nic nie wie. Naczelna pielęgniarek wyjaśniła, że siostra, o którą chodziło, zaprzecza. Niewinności kobiety nie mogła jednak w żaden sposób dowieść. – To słowo przeciwko słowu – stwierdziła. Po publikacji materiału odezwały się jednak liczne głosy w obronie pielęgniarki. Odebranych przez nas telefonów było co najmniej dwa razy tyle niż poprzednio. W naszej redakcji pojawiła się zaś lipnicka pielęgniarka z podpisami chorych, których zarejestrowała do lekarza 6 września.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE