Reklama

Trzydzieści domów do podpięcia

Opublikowano:
Autor:

Trzydzieści domów do podpięcia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 800 tysięcy złotych będzie kosztować budowa kanalizacji w przysiółku Okręglica oraz ulicy Grabowej i Granicznej w Hucinie. Radni zgodzili się na zobowiązanie finansowe, wykraczające poza ten rok budżetowy.

Owe 800 tys. zł gmina spłacać będzie w ciągu dwóch lat, po 400 tys. zł rocznie. Jak stwierdziła na sesji rady gminy (29 sierpnia) Elżbieta Wróbel, wójt Niwisk, kanalizacja to jedno z podstawowych inwestycji w gminie: – Na pewno priorytetem jest budowa kanalizacji, dobudowa czy przebudowa sieci wodociągowej, potem infrastruktura drogowa – wymieniła szefowa gminy. Dodała przy tym, że na budowę kolejnej nitki sieci kanalizacyjnej godzą się, a wręcz się o nią upominają najbardziej zainteresowani, czyli mieszkańcy Niwisk i Huciny, którzy dołączeni zostaną do sieci. – Wszyscy właściciele tych nieruchomości zostali zaproszeni na spotkanie 18 sierpnia do tej sali. Na 33 osoby przyszło chyba 27. Dużo ich było. Jednogłośnie opowiedzieli się za budową kanalizacji. Pisali do nas dwa pisma w marcu, teraz kolejne z podpisami. Apelują o realizację budowy tej kanalizacji – skwitowała wójt Wróbel.

Więcej w 37 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE