Reklama

TOP 11. Najaktywniejsze jednostki OSP w powiecie kolbuszowskim w pierwszym półroczu 2022 roku [RAPORT]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu kolbuszowskiego w pierwszym półroczu tego roku wzywane były do akcji łącznie 439 razy. Druhowie pracowali w ponad 380 akcjach dotyczących pożarów czy wypadków. Która OSP odnotowała największą liczbę wyjazdów?

Kolbuszowscy strażacy w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2022 roku interweniowali w sumie 382 razy. W tym 145 razy gasili pożary, a 218 razy byli wzywani do miejscowych zagrożeń, czyli działań niezwiązanych z ogniem. Natomiast siedem razy zgłoszenia okazywały się fałszywe. Dla porównania, w całym ubiegłym roku Państwowa Straż Pożarna w Kolbuszowej odnotowała 697 wyjazdów.

Ile razy byli z kolei wzywani do akcji druhowie z poszczególnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu kolbuszowskiego? W tym zestawieniu skupimy się na najaktywniejszych jednostkach OSP z naszego powiatu.

Raport powstał dzięki statystykom przekazanym przez Komendę Powiatową PSP w Kolbuszowej. Nasze TOP 11 znajdziecie w postaci plansz w galerii zdjęć. Przekonaj się, która OSP w pierwszym półroczu 2022 roku wyjeżdżała najczęściej do akcji.

Już jutro poznacie pełny raport, który będzie zawierał liczbę wyjazdów wszystkich OSP z terenu powiatu kolbuszowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy