Reklama

To najgroźniejsze przestępczynie w Polsce. Poszukuje je policja

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Poszukiwani.policja.pl

To najgroźniejsze przestępczynie w Polsce. Poszukuje je policja - Zdjęcie główne

foto Poszukiwani.policja.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kradzieże, rozboje, narkotyki, a nawet atak na funkcjonariuszy policji. Mundurowi w całej Polsce szukają tych kobiet.

Prezentujemy listę kobiet poszukiwanych przez policję w całym kraju. Tym razem głównym powodem ściagania jest kradzież z włamaniem (przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat. W przypadkach mniejszej wagi sąd może orzec karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Jeśli kradzież z włamaniem popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie przestępstwa następuje na jej wniosek), ale przy okazji panie mają na koncie rozboje, atak na funkcjonariusza, posiadanie narkotyków!

ZOBACZ TAKŻE:

Lista poszukiwanych na podstawie bazy danych policji z dnia 28 lutego, godzina 10:46 (kolejno: nazwisko i imię - jednostka policji, powód poszukiwań):

BEKAŁA EWA - Poszukujące jednostki policji: KWP Wrocław; poszukuje na podstawie: Art. 279 § 1 Kradzież z włamaniem, Art. 280 § 1 Rozbój - typ podstawowy, Art. 222 § 1 Naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, Art. 278 § 1 Zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej

BILSKA DOROTA - KWP Kielce, podstawy poszukiwań(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy