Reklama

Tiki-Taka znów aktywna

Opublikowano:
Autor:

Tiki-Taka znów aktywna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Za wychowankami kolbuszowskiej Tiki-Taki kolejny intensywny weekend. Podopieczni Bogdana Karkuta walczyli w mistrzostwach Podkarpacia i w mityngu w Łodzi.

Nasz klub do Mielca, gdzie odbyły się halowe mistrzostwa Podkarpacia juniorów (do 20 lat), pojechał bez czwórki utalentowanych zawodników, którzy najpewniej zgarnęliby medale. - Byliśmy pozbawieni naszych największych gwiazd. Szymon Zięba i Radek Maciąg szlifują formę na zgrupowaniach kadry narodowej w Spale. 

Wiktoria Wrońska wyleciała na kilka dni do Londynu, by tam świętować swoje osiemnaste urodziny, a Monika Węgrzyn miała zaplanowaną  studniówkę w kolbuszowskim ZST – tłumaczy trener Karkut. Pozostali zawodnicy pokusili się jednak o bardzo dobre wyniki. 

Magdalena Niemczyk w finale biegu na 60 metrów wykręciła czas 7,89. – To najlepszy wynik w kraju w kategorii do 16 lat. Dał on Magdzie srebro, bo o setną sekundy szybsza była cztery lata starsza zawodniczka MUKLA Dębica Weronika Kantor – zaznaczał Karkut. Na plus zaskoczył Arkadiusz Rajpold, który zdobył dwa złote medale na dystansach 300 i 600 metrów.

Więcej w 3 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE