Reklama

Tiki-Taka punktuje dla Podkarpacia

Opublikowano:
Autor:

Tiki-Taka punktuje dla Podkarpacia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Biegacze Tiki-Taki pracują nie tylko na swój rachunek. W rozegranych w Spale Igrzyskach LZS zdobyli 67 z 74 punktów, jakie zgarnęło nasze województwo.

- Igrzyska LZS pod względem poziomu sportowego w zasadzie nie odbiegają od rywalizacji w mistrzostwach Polski. W Spale na podium stawali w medaliści lipcowych i sierpniowych mistrzostw Polski do 18 i 20 lat – zaznacza Bogdan Karkut, trener i prezes kolbuszowskiej Tiki-Taki. - Nazwa Ludowe Zespoły Sportowe jest tu nieco myląca, bo kojarzy się z małymi miejscowościami, a nawet dla większości ludzi pewnie z klubami z B czy A klasy – dodaje Karkut. Tymczasem członkami Zrzeszenia LZS i uczestnikami igrzysk są kluby z wielu cenionych, dużych ośrodków, m.in. z Białegostoku, Radomia, Zamościa, Tarnowa, Piły czy Białej Podlaskiej.

Więcej w 35 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE