Reklama

TENIS ZIEMNY. Oliwia Sybicka zdobyła pierwszy medal na Halowych Mistrzostwach Polski Krasnali

Opublikowano:
Autor:

TENIS ZIEMNY. Oliwia Sybicka zdobyła pierwszy medal na Halowych Mistrzostwach Polski Krasnali  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Młoda adeptka tenisa ziemnego z Kolbuszowej, Oliwia Sybicka, pokazała się z bardzo dobrej strony w rozegranych w Puszczykowie mistrzostwach Polski do 10 lat.

Impreza odbyła się w ośrodku Akademii Angeliki Kerber (21-22 stycznia). - Jak co roku, od 7 lat, przyjeżdżają na tę imprezę najlepsi zawodnicy z całej Polski w kategorii do 10 lat – zaznacza Agnieszka Wilk-Sybicka, mama Oliwii.

W tych zmaganiach dziewczęta i chłopcy rywalizują osobno. Przyjechało 29 dziewcząt i 30 chłopców. Większość dziewczynek było z rocznika 2008, tylko dwie, w tym Oliwia z rocznika 2009.

- Mecze były rozgrywane do dwóch pełnych setów, na całym korcie zieloną piłką. To pierwsze w życiu tak duże wyzwanie dla Oliwii. Na turniej przyjechało kilka zawodniczek, które grają regularnie w kategorii do lat 12 i punktowały już w polskim rankingu – zaznaczała Wilk-Sybicka.

Oliwia miała przyjemność pokazać się w nowych, bardzo komfortowych warunkach. – W akademii są cztery korty o szybkiej nawierzchni. To tam Andżelika Kerber przygotowuje się do największych światowych imprez – zaznacza Wilk-Sybicka.

 

Więcej w aktualnym Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE