Reklama

Tegoroczne zawody strażackie w gminie Kolbuszowa przełożone. Nie wszystkie jednostki OSP wezmą w nich udział [ZDJĘCIA Z 2014 ROKU]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zawody sportowo-pożarnicze w gminie Kolbuszowa odbędą się na stadionie w Przedborzu nie 11 września, jak początkowo zakładano, a tydzień wcześniej, w niedzielę (4 września). Ile drużyn weźmie udział w zmaganiach o pierwsze miejsce?

Na gminne zawody sportowo-pożarnicze zaprosili druhowie z OSP Przedbórz, gospodarze tegorocznego wydarzenia.

- Po 12 latach znowu będziemy mieli przyjemność gościć okoliczne jednostki OSP podczas tegorocznych Gminnych Zawodów Strażackich

- napisali na swoim profilu fanpage na Facebooku.

Zabraknie dwóch jednostek

W konkursie weźmie udział w sumie 12 jednostek OSP z terenu gminy Kolbuszowa. Poza tym wystartuje jedna drużyna młodzieżowa (z OSP Widełka) oraz jedna sekcja żeńska (z OSP Kupno). Zawody strażackie rozpoczną się o godz. 14 na stadionie sportowym w Przedborzu.

Na zawodach zabraknie natomiast druhów z OSP Huta Przedborska i OSP Kłapówka. Te jednostki nie wezmą udziału w tegorocznych zmaganiach - usłyszeliśmy w urzędzie gminy.

- Już dziś serdecznie zapraszamy na to wspaniałe widowisko, emocji na pewno nie zabraknie - zachęcają do kibicowania druhowie z Przedborza.

Przełożone przez biesiadę

Tadeusz Serafin, Komendant Gminny OSP, w rozmowie z nami poinformował, że zawody pożarnicze zostały przełożone głównie ze względu na to, że 11 września w Kolbuszowej Górnej odbędzie się biesiada sołecka.

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze będą miały miejsce 18 września. Również z tego powodu postanowiono przełożyć gminne zmagania druhów. Korzystniej dla wszystkich będzie, jeśli odbędą się one w tym tygodniu - podsumował Serafin.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia archiwalnych zdjęć z gminnych zawodów pożarniczych w Kolbuszowej z 2014 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy