Reklama

Tegoroczne Dni Weryni odwołane? Sołtys: To plotka!

Opublikowano:
Autor:

Tegoroczne Dni Weryni odwołane? Sołtys: To plotka!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Odebraliśmy zgłoszenie od zaniepokojonej Czytelniczki. - W tym roku nie było Dni Weryni. Okoliczne miejscowości miały już swoje święta, a u nas w tym roku nic nie będzie? - dopytywała kobieta.Mieszkanka sołectwa zastanawiała się, dlaczego do tej pory impreza nie została zorganizowana. - Ciekawi mnie, dlaczego w tym roku odwołano tę imprezę, zabrakło pieniędzy? A może poszło o coś innego? - dociekała Czytelniczka.

Postanowiliśmy sprawdzić sprawę. Od razu zadzwoniliśmy do Zbigniewa Pytlaka, sołtysa Weryni.

Gospodarz sołectwa był zaskoczony naszym pytaniem. Okazuje się, że Dniom Weryni nic nie zagraża - odbędą się, tylko nieco później niż przywykli zainteresowani.

- Kto tak powiedział? To jakaś plotka. Dni Weryni nie zostały odwołane i z pewnością się odbędą. Będzie to 8 lipca - zapewnił sołtys Weryni.

Jak tłumaczy dalej Zbigniew Pytlak, przeważnie Dni Weryni odbywały się przed Sobótkami, ale w tym roku zostały nieco wyparte przez inne imprezy.
 
Więcej w aktualnym Korso.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE