Reklama

Tam już nie zrobisz zakupów

Opublikowano:
Autor:

Tam już nie zrobisz zakupów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sklep spożywczy Dzikowcu, przy drodze powiatowej w stronę Mechowca, został zamknięty.

Eugeniusz Panek, przewodniczący Rady Gminy Dzikowiec, który jest jednocześnie pracownikiem spółdzielni, wyjaśnia, że zarząd "Samopomocy Chłopskiej" podjął uchwałę o likwidacji sklepu. - Sklep jest nierentowny - mówił na jednej z sesji Panek. - My jako Gminna Spółdzielnia musieliśmy dokładać. Mieszkańcy zamiast u nas, kupują pieczywo przy drodze. Wszyscy narzekają, że sklep powinien być, bo jest potrzebny, ale dzisiaj utrzymanie pracownika kosztuje około 5 tys. - wyliczał przewodniczący, wspominając o bardzo małym utargu. - Pracownik nie wyrabia na siebie, nie mówiąc już o mediach - dodał.

 Jak powiedział w rozmowie z nami Eugeniusz Panek, sklep w Dzikowcu został już oficjalnie zamknięty. Jak dodał nasz rozmówca, zarząd "Samopomocy Chłopskiej" jest otwarty na propozycję sprzedaży lub wynajmu lokalu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE