Reklama

Tabliczki dezinformują

Opublikowano:
Autor:

Tabliczki dezinformują - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tabliczki mające za zadanie informować o numerach domów w rzeczywistości dezinformują. O interwencję prosi nasza Czytelniczka.

Do naszej redakcji, w środę (18 stycznia) dotarł mail od mieszkanki gminy Majdan Królewski. - Bardzo proszę o wyjaśnienie u wójta gminy Majdan Królewski sprawy ustawienia znaków, gdzie jakie numery domów się znajdują w Brzostowej Górze. Wójt gminy obiecywał je już 2 lata temu i nic w tej sprawie się nie zrobił – napisała w mailu Czytelniczka. - Mało tego znaki, które stoją, teraz dezinformują. Dla przykładu znak, który jest w przysiółku Jurki przy zjeździe na Rusinów, informuje, że następne domy zaczynają się od numeru 143, a to nie jest prawda, bo zaczynają się od numeru 130, to gdzie te 13 domów? – pytała kobieta. - Jak ktoś obcy przyjedzie, to na pewno ten znak mu pomoże. Bardzo proszę o wyjaśnienie tej sprawy, może gazeta pomoże, bo my mieszkańcy nie mamy siły przebicia – tłumaczyła Czytelniczka.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE