Reklama

Szybki PIT i Dzień Zdrowia 7 kwietnia w Galerii Navigator

Opublikowano:
Autor:

Szybki PIT i Dzień Zdrowia 7 kwietnia w Galerii Navigator - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już 7 kwietnia w godzinach między 10.00 a 20.00 Mielczanie będą mogli m.in. oddać krew w krwiobusie, skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji czy wypełnić roczny PIT przy pomocy ekspertów Krajowej Administracji Skarbowej.

Galeria Navigator zaprasza wszystkich Mielczan na wyjątkowe wydarzenie. Już z samego rana przed galerią pojawi się krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, w którym dzięki Ognistemu Legionowi Oddziału Klubu HDK Legion Wszyscy chętni, którzy zarejestrują się między 9 a 13 w krwiobusie, będą mogli oddać krew dla potrzebujących.

Dodatkowo w ciągu dnia przed galerią odbędą się pokazy ochotniczej straży pożarnej, a wszyscy mali wielbiciele i wielbicielki straży będą mogli zajrzeć do wnętrza wozu strażackiego.

W galerii pojawią się też stanowiska przy których eksperci z Krajowej Administracji Skarbowej będą odpowiadać na pytania i pomogą rozliczyć zeznania roczne PIT. Wszyscy zainteresowani będą mogli także skorzystać z bezpłatnych konsultacji: fizjoterapeuty, dietetyka, okulisty, laryngologa, podologa oraz zrobić badanie wzroku i słuchu, zmierzyć ciśnienie, tętno, saturację, EKG oraz pomiar glikemii.
Ratownicy medyczni pokażą jak przeprowadzić działania z pierwszej pomocy w przypadku osób nieprzytomnych oraz zakrztuszeń u dorosłych i dzieci.

Klub Calypso Fitness przygotował dla odwiedzających tego dnia galerię bezpłatne zajęcia na trampolinach i powerbike oraz konkursy z nagrodami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE