Reklama

Szpitale zamieniają się w umieralnie. Mocne słowa doktora Włodzimierza Bodnara z Podkarpacia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Szpitale zamieniają się w umieralnie. Mocne słowa doktora Włodzimierza Bodnara z Podkarpacia - Zdjęcie główne

Dr Bodnar po raz kolejny mówi o leczeniu amantadyną. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przemyski lekarz Włodzimierz Bodnar przez wiele miesięcy przekonywał rządzących do poważnego podejścia do terapii amantadyną. Teraz badania kliniczne już trwają, ale niektóre kraje już są o krok dalej od Polski.

Już można się przyzwyczaić, że niemal każdy kolejny wywiad dr. Włodzimierza Bodnara może wywołać kontrowersje. Rozmowa opublikowana na portalu biznesistyl.pl ma mocny przekaz. O czym mówił przemyski pulmonolog.

Dostało się rządzącym, którzy odpowiadają za to, że sytuacja pandemiczna w Polsce jest fatalna. "Polska mogłaby stać w światowej czołówce państw walczących z pandemią. Powszechne stosowanie amantadyny spowodowałoby masowe wyzdrowienia. Lek działa już w czasie 48 godzin od podania. Po tygodniu pacjent zdrowieje. Od marca 2020 roku dobijałem się do Ministerstwa Zdrowia, do profesorów oraz instytutów naukowych. Spotykałem się z milczeniem. (...)" CZYTAJ DALEJ>>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy