Reklama

Szkoła przejmie lokal

Opublikowano:
Autor:

Szkoła przejmie lokal - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Marzena Mytych, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych, wystąpiła o przekazanie lokalu po zmarłej nauczycielce na rzecz prowadzonej przez siebie placówki. Burmistrz, choć daje zielone światło, to jednak ma pewne zastrzeżenia.

O piśmie dyrektor ZSS w Kolbuszowej Dolnej do burmistrza i przewodniczącego rady miejskiej poinformował na jednej z ostatnich sesji Paweł Michno, przewodniczący komisji oświaty. Marzena Mytych wystąpiła do samorządowców o przekazanie na rzecz placówki lokalu mieszkalnego, który do tej pory zamieszkiwała Zofia Kata, emerytowana nauczycielka. Po jej śmierci zwolniło się pomieszczenie o powierzchni około 80 mkw., które mogłoby w znaczący sposób poprawić warunki lokalowe szkoły. – Pomieszczenie byłoby niezbędne do prowadzenia zajęć dydaktyczno-rewalidacyjnych, a tym samym pozwoliłoby częściowo rozwiązać trudną sytuację lokalową szkoły oraz poprawić warunki nauki dzieci i pracy nauczycieli – przekonywała w piśmie do włodarza gminy dyrektor ZSS w Kolbuszowej Dolnej.

Więcej w 31 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE