Reklama

Szarpanina i wyzwiska na stadionie w Hadykówce. Interweniowała policja

Opublikowano:
Autor:

 Szarpanina i wyzwiska na stadionie w Hadykówce. Interweniowała policja  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 28 lipca, podczas Turnieju o Puchar Wójta Gminy Cmolas, między kibicem a jednym z zawodników doszło do szarpaniny. Na miejscu interweniowali policjanci.

Informację na ten temat potwierdziła nam mł. asp. Beata Chmielowiec z KPP w Kolbuszowej. Jak ustalili mundurowi, do zdarzenia doszło po zakończeniu meczu piłki nożnej o puchar wójta, między zespołami z Hadykówki i Cmolasu. - Gdy zawodnicy schodzili do szatni, jeden z kibiców wbiegł na boisku. Doszło do szarpaniny i wyzwisk pomiędzy nim a zawodnikiem Ceramiki Hadykówka - wyjaśnia mł. asp. Beata Chmielowiec. 

Jak dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej komendy, mężczyźni zostali rozdzieleni przez sędziów i innych piłkarzy. Za zakłócanie porządku publicznego kibic został ukarany mandatem karnym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE