Reklama

Świetlica pod lupą Chlebowskiego

Opublikowano:
Autor:

Świetlica pod lupą Chlebowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI – Nie wierzę w papier – stwierdził na ostatniej sesji rady gminy (29 sierpnia) Adam Chlebowski, sołtys i radny z Huciny. Zdaniem samorządowca działalność świetlic wiejskich znacznie lepiej wygląda w przygotowanym sprawozdaniu, niż ma się to w rzeczywistości.

W opracowanym dokumencie znalazła się między innymi informacja na temat tego, ile osób w ciągu roku odwiedziło placówkę. Zdaniem Chlebowskiego przedstawione dane to za mało. Jak stwierdził radny, sam napisałby więcej. – Mnie specjalnie nie cieszy to sprawozdanie, bo za cały rok ja bym napisał bogatsze, szczególnie dotyczące mojej miejscowości – skwitował samorządowiec. Jak dodał, każda praca na papierze wygląda dobrze. – Praca tych świetlic jest ładnie opisana, ale w papier to ja nie wierzę. Mam już ponad 50 lat i wiem, że na papierze, wszystko ładnie i pięknie można opisać.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE