Reklama

Sumienna praca popłaca

Opublikowano:
Autor:

Sumienna praca popłaca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W miniony weekend (20-31 lipca) rozegrano finał zawodów jeździeckich Zabajka Cup. Wysoko została w nim sklasyfikowana reprezentantka weryńskiej zagrody jeździeckiej Mustang.

Ewa Nowak, bo to właśnie jej rzecz się tyczy, w zawodach regionalnych odbywających się na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy zajmowała czołowe lokaty w kategorii Open 80. W Zabajce odbył się ich finał, po którym Ewa na koniu Prezent uplasowała się na drugim miejscu spośród dwudziestu pięciu uczestników. - Jest niezwykle sumienna. Zaczęła jeździć przed czterema laty. Natomiast w zawodach startuje od zeszłego roku, jak widać z sukcesami – cieszyła się z osiągnięcia swojej podopiecznej Ewelina Nazimek-Bąba, trenerka Ewy. Pochodząca z Raniżowa amazonka ma też szansę na triumf w Podkarpackim Pucharze TREC. Do końca tego cyklu zawodów zostały dwa konkursy, a Ewa jest liderką klasyfikacji. Aktywna jest nie tylko zawodniczka, ale też cała zagroda Mustang, która wkrótce będzie współorganizatorem imprezy pn. „Koń jaki jest...”. W jej ramach na terenie kolbuszowskiego skansenu mają się odbyć nie tylko konkursy dla dzieci i przejażdżki na kucykach, ale też amatorski konkurs Potęgi Skoku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE