Reklama

Reklama

Strzelnica w Kolbuszowej rośnie w oczach. Zobacz!

Opublikowano: pt, 23 kwi 2021 06:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przy Liceum Ogólnokształcącym im. Janka Bytnara w Kolbuszowej trwa rozbudowa i przebudowa strzelnicy. Prace budowlane przy rozbudowie obiektu trwają już od kilku tygodni. W tym czasie ekipa zrealizowała szereg prac. Na placu budowy wyburzone zostały stare ściany budynku, co umożliwiło rozbudowę pomieszczenia strzelnicy. Wykonany został także nowy dach na obiekcie. Ponadto zrobiony został przyłącz wodociągowy, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej, a także instalacja wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie, wentylacja mechaniczna, monitoring oraz instalacja elektryczna.

Reklama

Rozbudowa kolbuszowskiej strzelnicy doprowadzić ma do zwiększenia stanowisk strzelniczych. W ramach tego zadania utworzonych zostanie 10 dodatkowych stanowisk o szerokości 1,5 m na długości 25 m. Oprócz tego powstanie węzeł sanitarny oraz pomieszczenia pomocnicze.

ZOBACZ TAKŻE: Duża obwodnica Kolbuszowej. Czy jej przebieg będzie rodził konflikty?

- Strzelnica zostanie wyposażona w transportery tarcz, oraz przesłony antyrykoszetowe. Przeznaczona będzie do strzelania sportowego i cywilnego. Obiekt zostanie także ogrodzony

- informuje kolbuszowskie starostwo.

Koszty strzelnicy

Inwestycja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Powiat kolbuszowski otrzymał dofinansowanie w wysokości 1 312 130,63 zł. W sumie całe zadanie kosztować ma 1 mln 750 tys. zł.  Brakującą kwotę starostwo dokłada z własnego budżetu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -1

  Starszy rocznik

  Kiedyś liceum kształciło u wychowywalo inteligencję i elity

 • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -2

  39 ty

  Nowa strategia obronna strzelanie do wirusa

 • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -6

  MCH

  I PO CO KOMU JEST ONA POTRZEBNA SĄ WAŻNIEJSZE RZECZY DO ZROBIENIA PARANOJA KOLBUSZOWSKA

  • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -0

   Jebać PiS

   Pewnie lepiej jeszcze jedno boisko 😊 to że Ty nie strzelasz nie znaczy że inni tego nie robią 😊

  • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -0

   Mieszkaniec

   Po co? By szkolić policjantów w klasach o takim profilu.

 • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  wyborca

  Czas oddania obiektu miał być do końca marca ,ale pandemia robi swoje. Zobaczymy jaki będzie dostęp strzelców do obiektu.