Reklama

Strażacy z OSP Kupno w akcji! Zobacz nagranie z wyjazdu [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ochotnicza Straż Pożarna w Kupnie to prężnie działająca jednostka na terenie naszego powiatu kolbuszowskiego.

Ich pracę i zaangażowanie w akcje ratowniczo-gaśnicze możemy śledzić na ich stronie na Facebooku - OSP Kupno. Tym razem mogliśmy zobaczyć pracę druhów z OSP Kupno "od kulis". Na swoim fanpage zaprezentowali filmik z wyjazdu na jedną z akcji. 

- Dzisiaj prezentujemy dojazd alarmowy naszego zastępu 459[R]57 do ostatniego zdarzenia z dnia 13 września na terenie naszej miejscowości. Choć treść zgłoszenia wydaje się być z pozoru błaha, to każde tego typu zawiadomienie traktujemy poważnie

- piszą strażacy z Kupna. 

 
- Dostaliśmy zgłoszenie od dyżurnego SKKP w Kolbuszowej o rozsypanej ziemi i glinie na drodze powiatowej relacji Kupno-Bukowiec na odcinku ok. 15-20 metrów. Rozjeżdżona ziemia tworzy śliską nawierzchnię na drodze. Wyjechaliśmy alarmowo do działań w pełnej obsadzie 6 ratowników. Po dotarciu na miejsce potwierdzono treść zgłoszenia. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsce zdarzenia, zmycie zanieczyszczeń wodą i uprzątnięcie jezdni. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana
- relacjonowali druhowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy