Reklama

Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt - zostań jednym z nich!

Opublikowano: ndz, 5 lip 2020 11:31
Autor:

Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt - zostań jednym z nich! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt w Polsce powstała na początku 2020 r w marcu i jest organizacją pozarządową działająca na postawie ustawy o ochronie zwierząt, a także Ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariatu.

- Kochasz zwierzęta i ich los nie jest Ci obojętny? Masz okazję im pomóc. Poszukujemy chętnych na objęcie stanowiska na inspektora do spraw ochrony zwierząt, ludzi do grafiki komputerowej, ludzi do ogarniania profilu fb i wszystkich kreatywnych ze świeżymi i nowymi pomysłami do stworzenia czegoś fajnego w Sanoku na rzecz zwierząt - zachęcają przedstawiciele organizacji. 

 

Główna Komenda Straży Ochrony i Ratownictwa Zwierząt w Polsce znajduje się w Sandomierzu. W Mielcu jest Komenda Rejonowa Straży prowadząca aktywny inspektorat ds. ochrony zwierząt.
Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt w Polsce prowadzi działania interwencyjne w zakresie walki z przestępczością wobec zwierząt, działając na podstawie Ustawy o ochronie zwierząt jako aktywne inspekcje ds. ochrony zwierząt na terenie całego kraju.
Działania interwencyjne prowadzone są na rzecz zwierząt domowych, gospodarskich, i dzikich, zdarzały się   CZYTAJ DALEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +1 / -0

    rfguytrs

    Pytanie tylko jak to możliwe że organizacje pozarządowe stają się nagle inspekcją, nadają sobie tytuły inspektorów ds ochrony zwierząt, i dają sobie prawo do wtargnięcia na czyjąś posesje od tak...