Reklama

Stowarzyszenie NIL zadba o przejście podziemne stacji kolejowej w Kolbuszowej. Ile zapłaci gmina?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Stowarzyszenie NIL zadba o przejście podziemne stacji kolejowej w Kolbuszowej. Ile zapłaci gmina? - Zdjęcie główne

Gmina Kolbuszowa podpisała umowę ze Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Powiatu Kolbuszowskiego NIL, które przez cały 2022 rok będzie dbał o porządek na kolbuszowskiej stacji kolejowej. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wiadomo już, kto ma dbać o czystość i porządek przejścia podziemnego na stacji kolejowej w Kolbuszowej. Ile będzie to kosztować kolbuszowski magistrat?

Gmina Kolbuszowa podpisała umowę ze Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Powiatu Kolbuszowskiego NIL, które przez cały 2022 rok będzie dbał o porządek w tym miejscu. 

Do obowiązków osób sprzątających będzie należało sprzątanie schodów i przejścia podziemnego minimum dwa razy w tygodniu, tj. wtorek i piątek. 

Schody nie tylko będą zamiatane, ale i myte, podobnie jak znajdujące się przy nich poręcze. Dodatkowo raz na kwartał myte mają być ściany w przejściu wyłożone płytami granitowymi.

W okresie zimowym do obowiązków pracowników stowarzyszenia będzie należało odśnieżanie schodów oraz przejścia, a także zapobieganie śliskości. Za te prace gmina Kolbuszowa zapłaci łącznie 8265 zł.  

W ubiegłym roku o czystość przejścia podziemnego również dbało stowarzyszenie NIL. Wówczas gmina za usługę zapłaciła 7,5 tys. zł. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy