Reklama

Stłuczka na dziewiątce

Opublikowano:
Autor:

Stłuczka na dziewiątce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Cztery samochody uczestniczyły w kolizji, do której doszło w czwartek (27 lipca) około godz. 17.30 w Kolbuszowej Górnej.

Do zdarzenia doszło w rejonie szkółki drzew ozdobnych, na granicy Kolbuszowej Górnej i Kupna. - Kierująca fordem galaxy, która podróżowała w kierunku  Rzeszowa, na wysokości szkółki drzew w prawidłowy sposób zasygnalizowała manewr skrętu w lewo. Jadący bezpośrednio  za nią kierowca opla merivy zatrzymał się, podobnie  jak jadący za nim volkswagen golf. Natomiast kierujący skodą octavią nie dostosował prędkości  do warunków panujących na drodze, wskutek czego najechał na tył samochodu marki Volkswagen, w następstwie czego ten najechał na tył opla, a kierowca opla na tył forda - wyjaśnia Beata Chmielowiec z Komendy Powiatowej Policji  w Kolbuszowej. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi KPP w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE