Reklama

Starszaki ołówka się nie boją

Opublikowano:
Autor:

Starszaki ołówka się nie boją - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 27 września w Szkole Podstawowej w Hucinie odbyło się „Pasowanie na Starszaka”. Dyrektor szkoły wielkim, symbolicznym ołówkiem przypieczętował przyjęcie maluchów do grona starszych uczniów.

Było to wielkie wydarzenie w życiu dzieci, na które od rana niecierpliwie czekały. Starszaki przywitały gości wierszykiem: „Wszyscy pięknie dziś ubrani, uśmiechnięci, uczesani. Dzień ten w sercach nam zostanie, bo dziś będzie pasowanie!”. Dzieci, w odświętnych strojach, z biretem na głowie, recytowały wiersze i śpiewały piosenki, a dumni rodzice okazali się najlepszą publicznością pod słońcem. Kulminacyjnym punktem było złożenie przyrzeczenia przez podopiecznych SP w Hucinie oraz pasowanie ich przez Pawła Świdra, dyrektora szkoły, symbolicznym ołówkiem - moment ten przypieczętował wcześniej złożoną przysięgę. Każdemu starszakowi został wręczony dyplom, pamiątkowa książeczka oraz upominki. W miłej i przyjemnej atmosferze szybko upłynął wspólnie spędzony czas.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE