Reklama

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Opublikowano:
Autor:

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zapraszamy do udziału w Konkursie Bożonarodzeniowym!

Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej wraz z Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej już po raz 13 ogłasza Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Bożonarodzeniowe i Akcesoria Kolędnicze. Zapraszamy do udziału. 

Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży ludową tradycją Lasowiaków, zachęcenie ich do samodzielnego poszukiwania wiadomości na ten temat, pobudzenie inwencji twórczej oraz ocalenie od zapomnienia dziedzictwa kultury ludowej naszego regionu.W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kolbuszowskiego.

Prace konkursowe można zgłosić w wybranej kategorii:

  • ozdoby choinkowe (łańcuchy, aniołki, gwiazdki, koszyczki, jeżyki, pajacyki, bombki z bibuły)
  • ozdoby bożonarodzeniowe (pająki, światy)
  • akcesoria kolędnicze (maski, turonie, gwiazdy)
  • szopki kolędnicze.

Ocenie nie podlegać będą prace wykonane niezgodnie z regulaminem konkursu, np. bombki, kartki świąteczne, stroiki; prace, przy przygotowaniu i zdobieniu których użyto np. styropianu, cekinów, brokatu oraz gotowych plastikowych figurek; prace wykonane niesamodzielnie i zgłaszane w poprzednich edycjach konkursu. Niezakwalifikowane zostaną również prace zbiorowe.

Wszystkie prace powinny zawierać solidnie przymocowaną wizytówkę zawierającą następujące dane: imię i nazwisko, adres szkoły, wiek wykonawcy oraz imię i nazwisko opiekuna ucznia. Prace (maksymalnie 2 szt. od każdego uczestnika) należy dostarczyć do 12 grudnia 2017 r. do Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej, p. 308, lub przesłać pod adres: Starostwo Powiatowe, ul. 11 Listopada 10, 36-100 Kolbuszowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE