Reklama

Starosta: nie mamy siły przebicia

Opublikowano:
Autor:

Starosta: nie mamy siły przebicia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeden konkretny inwestor i wiele niewiadomych – tak po przeszło czterech latach od oficjalnego otwarcia prezentuje się sytuacja w kolbuszowskiej specjalnej strefie. Lata mijają, a mieszkańcy wciąż liczą na nowe miejsca pracy w tej części miasta.

W ciągu ostatnich lat przez Kolbuszową przewinęło się kilku inwestorów. Najgłośniej było o firmie „Bart”, która chciała w strefie produkować opakowania tekturowe. Hucznie zapowiadany inwestor ostatecznie się wycofał, a wraz z nim odeszły nadzieje na nowe miejsca pracy w Kolbuszowej. Rezygnacja „Barta” przyniosła również inny efekt. Włodarze niechętnie wypowiadają się teraz o kolejnych inwestorach, którzy zaglądają do strefy. – Sparzyłem się już raz. Póki nie będzie inwestora, który wbije pierwszą łopatę i zacznie budować, to nie będę się wypowiadał na ten temat – ogłosił jakiś czas temu burmistrz Jan Zuba.

Więcej w Korso nr 5/3.02.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE