Reklama

Starosta kolbuszowski odznaczony medalem

Opublikowano:
Autor:

Starosta kolbuszowski odznaczony medalem  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę (11 września), Józef Kardyś, starosta kolbuszowski, w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie otrzymał Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Odznaczenie nadane zostało postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.


Otrzymały je osoby zasłużone w szeroko pojętej działalności społecznej i zawodowej na rzecz województwa podkarpackiego i jego mieszkańców. W sumie odznaczonych zostało ponad 50 osób z całego Podkarpacia.

Medale Stulecia Odzyskanej Niepodległości ustanowione zostały w 2018 r. Odznaczenie to jest nagrodą przyznawaną na pamiątkę stulecia odrodzenia Państwa Polskiego obywatelom polskim, którzy od czasu odzyskania niepodległości przez Państwo Polskie w 1918 r. przyczyniali się do budowania i wzmacniania suwerenności, niepodległości, kulturowej tożsamości i materialnej pomyślności Rzeczypospolitej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE